תקנון אתר של חנות המחשבים "ARX-מחשבים" (להלן בהתאמה: "האתר" ו/או "החנות")

מבוא

הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים,
אנא הקפד להתעדכן בהוראות התקנון לפני כל רכישה באתר.

1. החנות משמשת כחנות אינטרנטית וחנות פיזית לרכישת מוצרים ושירותים על ידי ציבור הגולשים באתר בישראל.
2.
הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידי משתמש האתר באתר, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בין המשתמש לבין ARX-מחשבים, לכל דבר ועניין
"משתמש" – כל גולש באתר לרבות המבצעים רכישות באתר.
3. תנאי תקנון זה עשויים להשתנות מעת לעת והחנות  שומרת על זכותה לעדכן ו/או לשנות אותם ו/או לבטלם, על פי שיקול דעתה הבלעדי ולמשתמש לא תהיה כל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כלפי החנות בגין שינויים בתקנון האתר כאמור.
4. השימוש בלשון זכר בתקנון ו/או בכל מקום אחר באתר נעשה מטעמי נוחות בלבד וכל מקום בתקנון זה ו/או באתר בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשתמע.

מוצרי האתר

5. עבור כל מוצר או שירות המוצע למכירה מוצג דף מכירה. דף המכירה כולל את שם המוצר או השירות המוצע למכירה, המחיר, מחיר המשלוח ואת המחיר כולל דמי המשלוח (במידה וקיימת אופציית משלוח למוצר), במידה והמוצר אינו במלאי החנות יש ליצור קשר עמנו לבירור זמינות של הזמנה מיוחדת של המוצר.
6. . התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד. ייתכנו הבדלים בין מראה ומפרט המוצר לבין התמונה. בכל מקרה של סתירה בין המפרט בפועל לבין המתואר בתמונה, המפרט בפועל יהיה המפרט המחייב.
7. הנתונים הינם בכפוף להגדרות היצרן לרבות גודל/נפח, מדידה, שיטות הבדיקה, תנאי הבדיקה, נתונים טכניים וכל נתון אחר שניתן על ידי היצרן/יבואן.
8. האחריות לכל מוצר הינה בהתאם למצוין בתעודת האחריות ו/או לכתוב בחשבונית לכל מוצר לפי תנאי היבואן/היצרן. כאשר מבצעים קנייה עם משלוח השירות אינו בהכרח באתר הלקוח אלא כפי שמצוין בתעודת האחריות. תנאי האחריות כפופים לתנאי תעודת האחריות ו/או לכתוב בחשבונית לפי תנאי היבואן/היצרן.
9. הצעות מחיר המחירים, המבצעים, התנאים וכל מידע ביחס למוצרים המופיע באתר ובדפי המוצרים הנקובים באתר תקפים עד לסוף יום העבודה בלבד.
10. מחשבים נייחים וניידים המוצעים עם מערכת הפעלה WINDOWS/חלונות, הינה גרסת OEM ומגיעים ללא מדבקת קוד/סריאלי, כמו כן, מערכת הפעלה/תוכנות OEM מיועדים למחשב אתה נרכש הרישיון. הרישיון לא ניתן להעברה למחשב אחר.

תנאי רכישה

11. המכירה דרך האתר הינה בכפוף למלאי הקיים בחנות או בהזמנה מיוחדת של המוצר המבוקש.
12.
המחירים באתר מתעדכנים ככל הניתן בזמן אמת. עם זאת, מחירי המוצרים הנמכרים באתר עלולים להיות לא מעודכנים. המחיר המחייב הוא מחיר המוצר כפי שהוצג לרוכש באימות פרטי העסקה מול נציג של "ARX-מחשבים" וטרם אישורה הסופי על ידי הרוכש, לחנות יש את הזכות לאשר, לדחות או להגביל כל הזמנה באתר. במידה וחלה טעות במחיר החנות רשאית לפנות לצרכן לתשלום ההפרש או ביטול ההזמנה כראות עיניו של הצרכן.  
13. מילוי כלל הפרטים הנדרשים בטופס הרכישה מהווה תנאי מוקדם לביצוע הרכישה. לאחר מילוי כלל הפרטים כאמור הופך המשתמש ל"מבצע פעולה". לשם הבטחת ביצוע ההזמנה במהירות, יעילות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת כלל הפרטים הנכונים והמדויקים.
14. חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר או השירות שהוזמן על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי ובכפוף לאישור העסקה ע"י חברות האשראי.
14.1 ככל שהמשתמש הוא קטין (מתחת לגיל 18), המשתמש מצהיר ומאשר כי הרכישה שהוא מבקש לבצע היא מסוג הפעולות שדרכם של קטינים בגילו לבצע ו/או שקיבל את הסכמת אפוטרופסיו הטבעיים ו/או החוקיים לביצועה.
15. לקוח המבקש לבצע איסוף עצמי מהחנות, יחויב במלוא סכום ההזמנה (לא ניתן לשריין מוצר ללא תשלום מלא).
16. מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים. לחנות שמורה הזכות לבטל הזמנה בשל הגשת פרטים כוזבים, חלקיים או לא מדויקים.
17.ברכישה מעל 300ש"ח אשר כוללת משלוח לכתובת הלקוח וחיוב בכרטיס אשראי טלפוני או דרך מסוף האשראי של האתר שלנו ייתכן והרוכש יצטרך להציג תעודת זהות או תעודה מזהה ובנוסף חתימה על מסמך חיוב האשראי נתון לשיקול דעת החנות.
18. לפרטים נוספים ובירורים, ניתן לפנות ישירות אל החנות  באמצעות דואר אלקטרוני: support@arx-pc.co.il ו/או לאפליקציית/Whatsapp בשליחת הודעה למספר 0547747418 או במספר 0508909888.

ביטול עסקת מכר מרחוק (הזמנות שבוצעו דרך אתר החברה, או באופן טלפוני בלבד)-
19. הרוכש רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 ולרבות התקנות מכוחו (להלן: "החוק").
20. דרכי ביטול העסקה
*
מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר.
* בעת ביטול עסקת מכר מרחוק או באופן פיזי שלא עקב פגם, ARX-מחשבים תהיה רשאית לנכות דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר המוצר, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מבניהם
*בעת ביטול עסקת מכר מרחוק שלא עקב פגם, עלות המשלוח והשבת המוצר תחול על הרוכש.
**הזכות לביטול העסקה לא תחול על המוצרים הבאים
*מידע כהגדרתו בחוק המחשבים, תשנ"ה – 1995
* מוצרים שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה
*מוצרים הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית
*מוצרים פסידים (בעלי חיי מדף קצרים)
*במקרה של פגם במוצר, יודיע על כך הלקוח לחברה, תבוצע בדיקה מול הלקוח ובמידת הצורך יתואם המועד לאיסוף המוצר. החזר כספי יינתן בהתאם לשיקול דעת החברה.
*פתיחת האריזה המקורית כשלעצמה לא תיחשב שימוש או פגיעה בטובין, אלא אם כן יוכח אחרת. חיבור הטובין לחשמל ייחשבו שימוש בטובין ולא יזכה לביטול עסקה.

21. ביטול עסקה ע"י החנות
* אם נפלה טעות בהצגת הפריט בחנות ו/או במשלוח המוצר אל הלקוח, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור ומפרט המוצר
*אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או כל בעיה טכנית אחרת אשר שיבשה את מחיר המוצר ו/או תיאור המוצר
* במקרה של מניעה ו/או עיכוב מחמת כוח עליון, כדוגמת, אך מבלי לגרוע מכלליות האמור: פעולת מלחמה, איבה ,טרור, חבלת סייבר, תקלה מכוונת או בלתי מכוונת באתר החנות, שביתות והשבתות, אירועי טבע חריגים, תקלות בסליקת כרטיסי אשראי וכל סיבה אחרת שאינה תוצאת מעשה או מחדל של החנות ו/או בכל קרה בו החליטה החנות, על פי שיקול דעתה, כי קיים חשש שהרכישה מבוצעת במסגרת רכישה סיטונאית ו/או כי המוצרים נרכשים לצורך מכירה חוזרת על ידי הקונה או מי מטעמו.
*
כאשר קיים חשש
, על פי שיקול דעתה של החברה, שהתמורה בגין הרכישה לא תתקבל.

אספקות מוצרים

22.החנות תדאג לאספקת המוצר או השירות הנרכש באתר, לכתובת כפי שהוקלדה בדף ההרשמה, תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר, אלא אם צוין מפורשות אחרת.
23. זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים קרי, יום אה לא כולל שישי, שבת, ערבי חג וימי חג.
*ימיי עסקים נספרים החל מאישור חיוב הלקוח וקבלת חשבונית רכישה.
24. זמן המשלוח של מחשב נייח נמדד מרגע סיום הרכבת המחשב (זמן הרכבת מחשב כ 7-14 ימי עבודה)
25. ניתן לבצע איסוף עצמי של המוצרים בחנות, הלקוח יגיע לחנות רק לאחר תאום מראש או לאחר במקרה כזה לא יחויבו דמי משלוח.
26. אספקת המוצרים הינה עד בית הלקוח ע"י חברת השליחויות או חברת דואר ישראל עד לבית הלקוח או סניף הדואר הקרוב לבית הלקוח בהתאם למפורט בהזמנה ובהתאם לנוהל חלוקת הדואר בישוב (במידה ונבחרה אופן אספקה של הדואר).

היקף האחריות

27.אחריות החנות הנה לתיקון ו/או החלפה, על פי שיקול דעת החברה, של תקלה ו/או פגם במוצר הנרכש אשר הנם מחמת רשלנות של היצרן ו/או החברה.

התיקון ו/או ההחלפה יבוצעו בתוך תקופה אשר לא תעלה על 30 ימי עסקים ממועד מסירת המוצר לחנות הנמצאת בראשון לציון.

למעט ביחס לתיקון מוצר,או החלפתו, לא תחול על החברה כל אחריות מכל סוג שהוא, והיא לא תחויב בכל תשלום אחר בקשר למוצר. החברה לא תפצה, בכל מקרה, את הלקוח ו/או צד שלישי כלשהו, בגין נזק עקיף ו/או תוצאתי ו/או בגין הפסד כספי כלשהו ולא תשא בכל אחריות אחרת למעט כמפורט בתנאים האלו, בין מפורשת ובין משתמעת.

סייגים לאחריות

28.המוצר/ים אשר רכשתם מסומנים על ידי מדבקות/מספר סידורי . חוסר או הסרת המדבקות או קריעתן תגרום לפקיעת האחריות למוצר.

29.אחריות החנות לא תחול מקום בו המוצר ניזוק מרשלנות ו/או זדון, הזנחה, שימוש בלתי נכון ו/או שלא על פי הוראות ההפעלה, חבלה, נפילה, שבר במוצר ו/או באחד ממרכיביו החיצוניים ו/או הפנימיים מכל סיבה שהיא, רטיבות, הצפה, ליקויים באספקת חשמל (נפילת ו/או קפיצת מתח), בקרה בלתי נאותה של טמפרטורה ו/או לחות, נזק כתוצאה מגורם חיצוני ו/או כוח עליון לרבות תאונה, שריפה, פגיעת ברק או מתח גבוה, בלאי סביר עקב שימוש רגיל במוצר (כריית מטבעות קריפטוגרפים נכללת בתוך שימוש בלתי סביר וייתן ותישלל האחריות לאותו המוצר)

30.אחריות החנות לא תחול מקום בו נעשה ניסיון לתיקון הפגם ו/או לפתיחת המוצר על ידי גורם כלשהו מלבד נציג מוסמך מטעם החברה ובאישורה.

31.אחריות החנות לא תחול מקום בו הפגם נגרם כתוצאה מטיפול במוצר בחומר לא מתאים ו/או חומרים כימיים.

32.החנות לא תשא בכל אחריות בכל הקשור לאובדן נתונים מכל סיבה שהיא. מומלץ לגבות נתונים לפני מסירת המוצר לתיקון.
32.א. מוצר שהושאר לתיקון או בדיקה במעבדת תיקונים שלנו ולא נאסף לאחר תקופה של 3 חודשים יעבור לבעלות של החנות "ARX-מחשבים" או יגבו דמי אחסנה בהתאם לתקופה (נתון להחלטת החנות בלבד)

33.אין אחריות על מקלדות, עכברים, מאווררים ורמקולים למעט תקינותם במועד המכירה.

34.האחריות אינה כוללת תוכנות המותקנות במוצר ככל שמותקנות, מערכת הפעלה, תוכנה שסופקה עם המוצר או מותקנת בציוד המתחבר אליו, או כל ציוד קצה.

35.מוצר שייבדק ויימצא תקין או שנעשה בו שימוש לקוי או שהתקלה נובעת מתוכנה או מערכת הפעלה לא תקינות יחויב בדמי בדיקה הנהוגים בחברה.

מקום ואופן מתן האחריות

36.השירות למוצרים תחת אחריות בהתאם לתנאי תעודה זו יינתן בחנות שלנו . הובלת המוצר לתחנת השירות וממנה ייעשה על ידי הלקוח ובאחריותו ולחנות לא תהיה כל אחריות לכל נזק ו/או הפסד ו/או עלות מכל סוג שהוא אשר ייגרם למוצר ו/או ללקוח כתוצאה מהובלת המוצר לתחנת השירות וממנה. לשאלות בנושא שירות והחלפת מוצרים ניתן לפנות אלינו בשעות הפעילות .

מדיניות פרטיות

חנות "ARX-מחשבים" אשר מנהלת ומפעילה את האתר www.ARX-PC.CO.IL מתייחסת בכבוד לפרטיות המשתמשים באתר, ותפעל בהתאם למדינית הפרטיות המפורטת להלן ועל פי הוראות כל דין, החנות נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע, החנות מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלה לצרכי תפעול האתר בלבד ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה.

* ייתכן שהאתר ישתמש בטכנולוגיות מקובלות, דוגמת 'עוגיות' (Cookies) (להלן: "'עוגיות'") וכן פיקסלים (Pixels) או משואות דיגיטליות (Beacons) (להלן: "כלי איסוף מידע") למטרות אחסון מידע באופן מקומי על מחשבך או בשרתים מרוחקים בקשר לשימושך באתר, הכל על מנת להפוך את חווית הגלישה שלך באתר לפשוטה, רלוונטית ונוחה יותר, ולצורך ביצוע המטרות הנוספות הנקובות לעיל.

 

חנות ARX-מחשבים מודה לכם על ההבנה ושיתוף הפעולה.