ASUS ROG Swift PG27AQWP-W 27" 2560×1440@540Hz OLED
מלאי בדרך, זמן אספקה משוער  – 25/05/2026
Available on backorder
SKU: 90LM0CF2-B01971 Category:
Description
ROG Swift OLED PG27AQWP-W
ROG Swift OLED PG27AQWP-W gaming monitor ― 27-inch (26.5-inch viewable) TrueBlack Glossy™ Tandem OLED, Dual-Mode (QHD @ 540Hz, HD @ 720Hz), 0.02ms (GTG), G-SYNC® compatible, OLED Care Pro, Neo Proximity Sensor, VESA DisplayHDR™ 500 True Black, DisplayPort™ 2.1
  • 26.5-inch QHD OLED gaming monitor with versatile dual mode (QHD @ 540Hz or HD @ 720Hz) and 0.02ms response time